Danışma Hattı: 0.212 212 27 00       E-posta: info@queen.com.tr

Queen Computer

Hakkımızda

2000 yılında İstanbul Mecidiyeköy´de faaliyetine başlayan Queen Bilgisayar Sistemleri bugün masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu, bilgisayar bileşenleri ve tüketici elektroniği olmak üzere faaliyetini 5 ana dalda sürdürmektedir. 

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana istikrarlı ve başarılı bir çalışma ile sürekli gelişen bilgi işlem teknolojilerini takip edip, tecrübesini dünya çapındaki markalarla birleştirmiş ve siz değerli müşterilerine kalite odaklı Queen markasını sunarak, ülkemizde bu alanda hizmet veren önemli markalardan biri olmuştur.

90´lı yıllarda yeşeren ve büyüyen bilgisayar sektörü, 2000´li yıllarda çok daha büyük gelişme göstererek ülkemizin teknolojiye vermiş olduğu değerle birlikte büyük atılımlar yapmıştır. Queen Bilgisayar Sistemleri olarak biz de istikrarlı büyümemizle Türkiye bilişim sektörü içerisinde ilk 100 firma içerisine dahil olmuşuzdur. Yerli bilgisayar markaları bazında değerlendirdiğimizde ise Queen ülkemizin önde gelen markaları arasında yerini almaktadır.  Ayrıca dünya bilişim sektörünün önde gelen markalarından olan Microsoft, Intel, Amd, Samsung, Philips, Seagate, Asus, Acer, Dell ile partnerlik anlaşması yaparak kaliteye odaklı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Firmamız faaliyetlerini İstanbul Mecidiyeköy´de merkez olmak üzere Samsun´da bir şube ile sürdürmektedir. Ayrıca yurt sathına yayılmış 100´ün üzerinde yetkili satış ve servis noktası ile tüm Türkiye´de bilgi işlem alanında hizmet ve servis sağlamaktadır.

Şirket olarak en büyük prensiplerimizden birisi kalite politikamızı tüm iş ortaklarımıza aşılamak ve böylece müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelere taşımaktır. Kalite belgeleri olarak TSE Hizmet Yeri Yeterlilik, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik, ISO ve CE belgelerini bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca bunlara paralel olarak Yerli Malı belgemizi de bünyemize katarak Queen markasının en üst seviyede ulusal bir bilgisayar markası olacak şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Genel olarak bilişim mesleğinin, toplumumuzun çağdaş ve uygar bir bilişim toplumuna dönüşümünde ve yapısal sorunların çözümünde önemli bir etmen olduğunu, dolayısıyla topluma sunduğumuz ürün ve hizmetlere gelecekte de gittikçe artan bir biçimde gereksinim duyulacağını öngörmekteyiz. Bu görüş doğrultusunda çağdaş teknik bilimin en son verilerini kullanabilmek üzere her aşamada hazırlıklı olmayı planlıyor ve kurumsallaşma çabalarımızı ulusal bilgisayar ve elektronik endüstrimizin gelişmesine yol açacak biçimde aralıksız olarak sürdürüyoruz.

Öncelikli misyonumuz kaliteli ve cazip fiyat seçenekli Queen markası altındaki ürünlerimizin ülkemizin her yerindeki insanların beğenilerine sunmak ve tüm personelimizin müşteri memnuniyeti konusunda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamaktır.

Sonuç olarak Queen Bilgisayar Sistemleri olarak biz, teknoloji hizmetleri dünyasında en yeni teknolojinin takipçisi olup, tüketicinin ihtiyaçlarını belirleyip, bu ihtiyaçlar doğrultusunda sahip olduğumuz bilgi ve birikimlerin, ürün ve servis hizmetlerimizle size uygun çözümler sunmaktayız.

Saygılarımızla ;

Queen Bilgisayar Sistemleri Ticaret Limited Şirketi

Go to top of page